SAĞLIKLI BESLENME VE DEZ PROGRAMI

Orijinal DEZ Programı Nasıl İşe Yarıyor?

Orijinal DEZ Ürünleri öğün yerine geçen, mikro ve makro gıda içeren beslenme ürünleridir. KESİNLİKLE İLAÇ, GIDA TAKVİYESİ YA DA MUCİZE ÜRÜN DEĞİLDİR. Ancak çok etkili bir gıdadır. BAŞLI BAŞINA BİR YEMEK ÇEŞİDİDİR, SAĞLIKLI BİR BESİNDİR VE BİR ÖĞÜNDE YEMEK YERİNE TÜKETİLİR. Kilo kontrolü hedefine ulaşmak için idealdir. Önerilen programa uygun kullanıldığında daha az kalori almanıza yardımcı olurlar ve aynı zamanda vücudunuzun ihtiyacı olan tüm önemli besinleri sağlarlar. Bu, kilo kontrolü esnasında açlık sonucu oluşan yoksunluk belirtilerini önler ve halsizlik hissetmeden yağ yakımını hızlandırır.

dez_diet_1.jpg

Orijinal DEZ Ürünleri Nasıl Kullanılır?

1. Aşama: BAŞLANGIÇ 1. ve 2. Gün

Orijinal DEZ Beslenme Programına DEZ Başlangıç ürünü ile başlayacaksınız. DEZ Başlangıç, programın ilk iki gününde beş kez içtiğiniz hafif, kremsi bir içecektir. DEZ Başlangıç sadece vanilya aromasıyla üretilmektedir. Bu, vücudunuzu Orijinal DEZ Programına en uygun şekilde hazırlamanızın yoludur. Eski hatalı beslenme alışkanlıklarınızdan bilinçli ve kontrollü bir şekilde koparak, karma yemekle başlayacağınız Orijinal DEZ Programının üçüncü gününe yani 2. aşamasına da motive şekilde geçiş yaparsınız.

2. Aşama: DEVAM SÜRECİ 3-30. Gün Süreli

Bu aşamada sabah saat 11'e kadar kahvaltı yapmalısınız. Öğle ve akşam yemeklerinde ise Orijinal DEZ shakelerinden sevdiğiniz lezzette olanını o öğün yerine tüketirsiniz. Programımızda başka bir yemek veya ara öğün yok. Buna dikkat etmelisiniz. Ayrıca en önemlisi, günde en az 2-3 litre kalorisiz içecek tüketin. En ideal içecek bildiğiniz gibi sudur. Devam süreci, hedeflediğiniz kiloya yaklaşıncaya kadar sürer. Yani genellikle hedeflediğiniz ideal vücut ağırlığına yaklaşan son 3 kiloya kadar yapılmalıdır.

dez_diet_2.jpg

dez_diet_3.jpg

3. Aşama: HEDEFE ULAŞMA
Son 3 Kg.

Tebrikler. Bu aşamaya kısa sürede ulaştınız ve artık hedefinize çok az kaldı. Bundan sonra günde sadece 1 öğün Orijinal DEZ Shake Temel Gıda ve 2 öğün sağlıklı bir menüden oluşmuş öğün tüketin. Bizim tavsiyemiz Orijinal DEZ Shakenizi öğle ya da akşam öğününde tüketmenizdir. Ayrıca günde en az 2-3 litre kalorisiz içecek yani bol bol su tüketin. Bu beslenme şeklinde alışkanlık kazanmanız, ideal kilonuzu korumanın ilk adımıdır.

4. Aşama:
Yeni Hayatınıza Merhaba

Orijinal DEZ Ürünlerini kullanarak, bozulmuş beslenme şeklinizi değiştirip, sağlıklı bir beslenme alışkanlığı edinerek vücudunuzu tekrar doğru beslenme konusunda disiplin etmiş oldunuz. Bu aşamadan itibaren Orijinal DEZ ile olan programınız sona ermiş oluyor. Artık, normal gıdalarla günlük 3 öğün beslenme biçimine dönebilirsiniz. Ayrıca günde en az 2-3 litre kalorisiz içecek yani bol bol su tüketin. Bu şekilde vücut enerjinizi yüksek tutacak, ideal kilonuzu uzun süre koruyacaksınız.

dez_diet_4.jpg

Web sitesinin hosting süresi doldu ve yakında yayından kalkacaktır. Web tasarım sorumlunuzla iletişim kurarak hosting süresini uzatabilirsiniz.